Marki HAMELIN


Hamelin
AKTUALNOŚCI
29 lipca 2018r.

Rozpocznij nowy rok szkolny z całkiem nowym plecakiem i wygraj fantastyczne nagrody!

Kup produkty z nowej kolekcji galanterii szkolnej marki TOP 2000 (plecaki, piórniki, worki na buty) za minimum 99 zł, a w prezencie otrzymasz teczkę kopertową w formacie A4 z najnowszej kolekcji Elba Urban.

Dodatkowo możesz wziąć udział w konkursie o super nagrody!

Wystarczy, że na kuponie konkursowym napiszesz, z czym kojarzy Ci się marka TOP 2000 i wrzucisz go do urny w jednym ze sklepów, biorących udział w konkursie "Zawsze na TOPie". Trzech autorów najciekawszych pomysłów wygra: głośnik LOLA marki Unilux, torbę marki TOP 2000 lub lampkę biurkową SOL LED marki Unilux. 

W każdym sklepie są do wygrania wszystkie trzy nagrody.

Konkurs trwa od 1 lipca do 31 sierpnia 2018 roku.

Lista wybranych sklepów

Organizatorem konkursu jest Hamelin Polska Sp. z o.o.

BĄDŹ ZAWSZE NA TOPIE Z MARKĄ TOP 2000


Czytaj


6 czerwca 2017r.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że produkowane przez fimę Hamelin Polska Sp. z o.o. zeszyty z kolekcji Kids, Touch oraz Infinium marki Oxford zostały wyróżnione certyfikatem Znak Jakości KidZone 2017.

Przyznawany przez KidZone - Strefa Szczęśliwych Dzieci - Dziecięce Centrum Jakości certyfikat to wyraz uznania za wysiłek wkładany w doskonalnie produktów oraz ich dostosowanie do najwyższych standardów. To również swego rodzaju uhonorowanie podmiotów, które osiągając wysoką jakość, jednocześnie zapewnieniają wysoki poziom bezpieczeństwa oraz wprowadzają nowoczesne rozwiązania pro-dziecięce. 

 

Znak Jakości KIDZONE 2017

 


Czytaj


4 czerwca 2017r.

Nowy rok akademicki - nowe możliwości. Po raz kolejny marka Oxford wychodzi naprzeciw oczekiwaniom studentów. Mowa o kołonotatnikach z linii Oxford Student z umieszczonymi w narożnikach stron tagami z możliwością skanowanie notatek za pomocą aplikacji mobilnej Scribzee. Tak zeskanowane notatki można przechowywać w swoim smartfonie lub z łatwością udostępnić innym poprzez e-mail, mms lub media społecznościowe. Chcesz wiedzieć więcej? Wejdź na: www.my-oxford.com/pl-pl/scribzee

  • 12 polskich miast, 25 uczelni to tylko przedsmak tego co szykujemy dla Was już w październiku. Chcesz wiedzieć gdzie będziesz mógł spotkać nasze hostessy z niespodziankami od marki Oxford? Wejdź na: www.oxfordstudent.pl
  • Korzystasz z aplikacji Scribzee? Chcesz mieć wpływ na to jak będzie wyglądać w przyszłości? Zostaw swoją opinię na: www.oxfordstudent.pl i odbierz upominek od marki Oxford!

Regulamin oraz szczegóły dotyczące konkursu dostępne na: www.oxfordstudent.pl

Akcja trwa od 2 października do 30 listopada 2017r. lub do wyczerpania zapasów.

Organizatorem konkursu jest Hamelin Polska Sp. z o.o.

 

Akcja Scribzee

 


Czytaj


27 lipca 2017r.

Kup zeszyty za m.in. 20 zł i zachowaj paragon. Następnie wejdź na stronę www.becoolatschool.pl, zaprojektuj swoją niepowtarzalną okładkę Oxford i zgarnij jedną z ponad 450 ekstra nagród! Do wygrania: konsole Xbox One S, Notebooki Asus ZenBook Flip, bilety do Multikina oraz komplety zeszytów Oxford.

Regulamin oraz szczegóły dotyczące konkursu dostępne na: www.becoolatschool.pl.

Na zgłoszenia czekamy od 1 sierpnia do 30 września 2017r.

Organizatorem konkursu jest Hamelin Polska Sp. z o.o

Konkurs Be Cool At School


Czytaj


21 września 2016r.

 

Kup kołonotatniki Oxford Student za min. 35zł. Zrób zdjęcie z przyjaciółmi oraz ulubionymi kołonotatnikami Oxford Student. Pokaż nam jak spędzacie czas wolny. Zdjęcie udostępnij poprzez aplikację konkursową umieszczoną na profilu marki Oxford: https://www.facebook.com/my.Oxford/

Do wygrania bilety do kina, karnety do klubu fitness Jatomi oraz kołonotatniki Oxford Student.

Regulamin oraz szczegóły dotyczące konkursu dostępne na: https://www.facebook.com/my.Oxford/

Na zgłoszenia czekamy od 17 września do 15 października 2016r.

Organizatorem konkursu jest Hamelin Polska Sp. z o.o.

Skanuję, szeruję, wygrywam


Czytaj


16 września 2016r.

Po raz kolejny marka Oxford pojawiła się na „szklanym ekranie” z kampanią reklamową pod hasłem Never Give Up (z ang. nigdy się nie poddawaj). Główny bohater spotów reklamowych to cool robot, który za wszelką cenę i pomimo przeciwności losu próbuje nauczyć się handshake’a, czyli wyjątkowego powitania z przyjaciółmi. Chcecie sprawdzić czy mu się w końcu udało? Obejrzyjcie film.Akcja promocyjna Never Give Up została rozszerzona również o działania w mediach społecznościowych, tj. Facebook, YouTube i Instagram oraz w serwisach internetowych, tj. FilmWeb, Xaxis Video, oraz Spotify. Wkrótce spot z cool robotem pojawi się również w blokach reklamowych sieci Multikino.


Czytaj


1 sierpnia 2016r.

Kup zeszyty za m.in. 20zł, zrób sobie cool fotę z produktem Oxford, zarejestruj swoje zgłoszenie na www.becoolatschool.pl i zgarnij jedną z 440 ekstra nagród! Co tydzień, przez cały okres trwania promocji, do wygrania: tablety Samsung Tab S2, smartfony Samsung Galaxy J3, słuchawki Samsung LEVEL.On, fotele Ecopuf Sako oraz komplety zeszytów Oxford.

Regulamin oraz szczegóły dotyczące konkursu dostępne na: www.becoolatschool.pl.

Na zgłoszenia czekamy od 1 sierpnia do 9 października 2016r.

Organizatorem konkursu jest Hamelin Polska Sp. z o.o.

Konkurs Be Cool At School


Czytaj


30 czerwca 2016r.

W tegorocznej ofercie marki Oxford ponownie pojawiły się cieszące się popularnością wśród uczniów i studentów kalendarze szkolne z kalendarium od września 2016 do sierpnia 2017. W praktycznym formacie 12x18 cm umieszczono również mapy, plany lekcji i tabele z czasownikami nieregularnymi w różnych językach obcych. Oxford postanowił pójść krok dalej i połączyć tradycyjny papier z nowoczesną technologią. Aplikacja mobilna Day Pop, bo o niej mowa, w połączeniu z umieszczonymi na każdej stronie kalendarza tagami umożliwia skanowanie notatek, zapisywanie ich w swoim smartfonie i przeglądanie w każdej chwili, udostępnianie znajomym lub w mediach społecznościowych oraz co najważniejsze - tworzenie przypomnień. Aplikacja jest zupełnie darmowa, do pobrania w sklepie Google Play oraz App Store na urządzenia z systemem Android oraz iOS.

Aplikacja Oxford Day Pop Kalendarze Szkolne OxfordCzytaj


| 1 | 2 |