Marki HAMELIN


Dom
Dom
Dzięki rozwojowi trzech wiodących marek Grupy Hamelin: Oxford, Elba, Bantex, TOP 2000, Unilux, Linex jesteśmy w stanie zaspokoić praktycznie wszystkie potrzeby naszych klientów.
 
Elba oferuje wiele linii produktów umożliwiających łatwiejsze organizowanie wielozadaniowych planów. Oferujemy fantazyjnie zaprojektowane linie takie jak Art Pop, czy przyjazny naturze Toureg. Posiadamy również pojemniki ochronne, segregatory, sortowniki lub teczki – wszystko po to, by dokumenty domowe były w należytym porządku. 
 
Marka Oxford oferuje produkty do użytku domowego. Zeszyty i notesy są doskonałe do wyrażania osobistych myśli i projektów. A małe notesy możesz mieć zawsze przy sobie w kieszeni, torbie, szufladzie czy samochodzie. Zawsze pod ręką. Żeby nigdy nie zabrakło Ci „kawałka” papieru do zanotowania. 

TOP 2000 wzbogacił swoją ofertę o nowoczesne i minimalistyczne zeszyty i bruliony z serii Ombre. Okładki w czterech energetycznych kolorach idealnie dopasują się do każdego domu. Produkty świetnie nadają się do zapisywania wszelkiego rodzaju notatek i myśli.

Hamelin… zawsze po Twojej stronie.