Marki HAMELIN


Szkoła
Szkoła

Produkty skierowane do uczniów i studentów to niezwykle ważny segment działalności Hamelin. Doświadczenie i wiedzę w tej dziedzinie pozyskiwaliśmy przez dziesiątki lat nieustannie rozwijając nasze trzy flagowe marki.

Jednymi z najpopularniejszych produktów marki TOP 2000zeszyty i bruliony zadedykowane uczniom wszystkich klas szkoły podstawowej i średniej. Zaczynając od zeszytów 16-kartkowych z okładkami ozdobionymi przyjemnymi motywami dla najmłodszych, poprzez kolorowe zeszyty 32- i 60-kartkowe dla starszych uczniów, kończąc na modnych i designerskich propozycjach 80- i 96-kartkowych dla licealistów. Ponadto Top 2000 oferuje również bloki szkolne, techniczne, kolorowe i do malowania oraz papier kolorowy z serii Creatinio. Bloki kolorowe zawierają papier barwiony w masie (dzięki czemu dziecko nie wdycha oparów farby, a przy tworzeniu wydzieranek czy kompozycji przestrzennych kolor papieru pozostaje taki sam w środku jak i na zewnątrz). Marka posiada w swojej ofercie również przybory szkolne, takie jak linijki, ekierki i kątomierze oraz całą gamę galanterii szkolnej w dziewczęce, jak również chłopięce wzory.

Elba również pokazuje, doskonałą znajomość rynku i oczekiwań uczniów. Dzięki możliwości personalizacji produktów szkolnych marki ELBA za pomocą aplikacji ELBAPrint, uczniowie mogą wyrazić swój indywidualizm.

Marka Oxford, wymyślając innowacyjne rozwiązania zawsze sprawdza ich przydatność i zastosowanie. Dwukolorowa linia podwójna w zeszytach ułatwia czytanie i pisanie najmłodszym. W swojej ofercie posiadamy też zeszyty z bardzo wytrzymałymi okładkami, które nie niszczą się w plecaku. Kolejnym pomysłem ułatwiającym życie uczniom jest dwustronny zeszyt, w którym można pisać, zarówno z jednej, jak i z drugiej strony. Jeszcze lepiej i precyzyjniej są określone potrzeby studentów. Oxford poświęcił im całą linię produktów dostosowanych do ich stylu życia i potrzeb, zarazem wprowadzając wiele innowacji, dostępnych w takich produktach jak: NomadBook, ProjectBook czy OrganiserBook.